Zaznacz stronę

Oczyszczanie naszego organizmu to proces, którym zazwyczaj zajmują się organy takie jak wątroba i nerki. To ich zadaniem jest metabolizowanie, czyli przetwarzanie, wszystkich składników odżywczych, które zjadamy lub wypijamy oraz sortowanie ich – substancje, które są źródłem energii zostają rozłożone do prostych związków oraz zatrzymane w organizmie, natomiast substancje, z których nasz organizm nie ma pożytku są wydalane z moczem, potem czy też kałem. Zazwyczaj nerki i wątroba doskonale radzą sobie z oczyszczaniem naszego organizmu, jednak od czasu do czasu warto wspomóc je naturalnymi suplementami. Ich zadaniem jest stymulacja pełnego oczyszczania organizmu, które pozwoli nam na przyspieszenie procesów metabolicznych oraz oczyszczenie naszego ciała ze szkodliwych substancji, zalegających w nim. Jeśli zależy nam na oczyszczeniu organizmu, warto zainwestować w doskonałą mieszankę naturalnych substancji, jakim jest program COLO VADA. Zawarte w nim składniki są stuprocentowo bezpieczne dla naszego organizmu, wspomagają pozbywanie się szkodliwych związków oraz stymulują odnowę mikroflory biologicznej naszego ciała.

W skład programy COLO VADA wchodzi między innymi wyciąg z lucerny. Jest on źródłem chlorofilu – naturalnego barwnika, który powszechnie spotykany jest w roślinach zielonych. Ze względu na fakt, iż absorbuje on energię słoneczną, chlorofil zwany jest potocznie słonecznym barwnikiem. A jakie jest jego działanie? Zawarty w wyciągu z lucerny chlorofil przyspiesza przemianę materii, co przyczynia się do utraty zbędnych kilogramów oraz oczyszczenia naszego organizmu ze wszystkich zalegających w nim, szkodliwych substancji. Co więcej, chlorofil w znacznym stopniu przyczynia się do regeneracji mikroflory jelitowej, czyli bakterii, niezbędnych do przeprowadzania procesów metabolicznych.

Jeśli zastosujemy się do wskazań programu COLO VADA możemy być pewni, że nasza perystaltyka jelitowa przyspieszy, pozbędziemy się uporczywych zaparć, a także odczujemy niezwykłą lekkość oraz oczyszczenie.

Share This